Forum www.tbofanfiction.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozdział 1

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.tbofanfiction.xup.pl Strona Główna -> [FF] Cafe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FanFiction
Administrator

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 8:46 pm    Temat postu: Rozdział 1 Odpowiedz z cytatem

FanFiction Cafe
Rozdział 1: Hacker

23.01.2019
Jest godzina 16:27. Na Cafe jest ,,normalnie", ale nagle pojawia się 9 wątków o temacie ,,Hacker" i o treści ,,Hacker za dziesięć minut zhackuje Transformice i zrobi tak, że nie będzie można tworzyć tematów na Cafe". Oczywiście te tematy zostały zhejtowane.
,,Za dziesięć minut zrobię wątek na Cafe" - napisała Pegazmysz
,,Pewnie to kolejny spam Tadeuszamuzyka" - napisał Caf3k

Dziesięć minut później Pegazmysz chciała stworzyć temat na Cafe, ale nie mogła. Nikt nie mógł stworzyć wątku na Cafe. Trzy minuty później na Cafe pojawiły się dwa wątki stworzone przez Arcanacrę o temacie ,,Hacker Moderator" i o treści ,,To ja jestem tym hackerem".

,,Arca nie rób sobie z nas żartów" - napisał Lucianoslawn (można było pisać w wątkach, ale nie można było ich tworzyć)
,,hahahahahaha bardzo śmieszne" - napisał Dobrymisiu
I nagle wszyscy zaczęli hejtować Arcanacrę.

,,Udowodnić wam, że jestem hackerem?" - napisał Arcanacra
,,OK. XD" - napisał Omaciej.

Nagle Omacieja wywaliło z TFM, a na jego konto wszedł Arcanacra.

,,To ja, Arcanacra" - napisał Arcanacra na koncie Omacieja
,,Omaciej to jest tak śmieszne, że aż dam minusa" - napisała Tirrami

Nagle Arcanacra wszedł na konto Tirrami i napisał na nim:
,,To ja Arcanacra!!!"
,,Następna się znalazła..." - napisał Caf3k

Ale chwilę później to samo było z kontami Caf3k, Tadeuszbulka i Lamentxthe.
,,Lament nawet ty?" - napisała Werkiss
,,Myślę, że Arcanacra naprawdę jest hakerem. Lepiej wyjdźmy z TFM. " - napisała Lejlas

Ale nagle... Nagle nikt nie mógł wyjść z TFM. Hacker włamywał się każdemu na komputer i wszystko usuwał. Ale w końcu wirus przestał działać i kilku osobom udało się wyjść z Transformice, zanim Arca włamał się im na komputer. Arca wściekł się, znowu zhackował TFM i usunął Cafe. Ale to, że admini się o tym dowiedzą było pewne na 100%.

KONIEC ROZDZIAŁU PIERWSZEGO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.tbofanfiction.xup.pl Strona Główna -> [FF] Cafe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: